Katalog stron

1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 122
1.    Nauka squasha

Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo Poznań. Specjalizacja naszego ośrodka to głównie tenis, badminton, squash oraz fitness. Posiadamy również w swojej ofercie tenis dla dzieci - nauka tenisa, badmintona i squasha, amatorska liga tenisowa (turnieje tenisowe). W ofercie też siłownia, półkolonie, zajęcia dla dzieci i wakacje dla dzieci - Poznań. Trener fitness oraz trener personalny zaprasza na wyjątkowe zajęcia do siłowni na trening osobisty.

  www.fabianowo.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 8494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Szkoła tenisa Bydgoszcz, golf koszalin

Golf koszalin - Bazasport - oferuje dla wszystkich kryte boiska piłkarskie z profesjonalną sztuczną trawą. Miłośnikom gry w tenisa i piłki nożnej oferujemy do grania kryte korty tenisowe z sztuczną nawierzchnią i z syntetyczną mączką. Szkoła tenisa zaprasza do kontaktu - tenis i piłka nożna Koszalin, Bydgoszcz, Opole, Kraków, Elbląg. Minigolf Koszalin, budowa hal tenisowych i budowa boisk piłkarskich - dobrze wyposażone hale tenisowe i kryte boiska piłkarskie (hala piłkarska zawodników).

  bazasport.pl

katalog >> Budownictwo >> hale namiotowe >> 7915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Edison.pl - elektroniczna wymiana danych

Naszą specjalnością jest sektor elektronicznej wymiany danych (EDI). W branży jesteśmy obecni od roku 1996. Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań, które pozwalają na wymianę dokumentów elektronicznych pomiędzy międzynarodowymi partnerami biznesowymi. Oferujemy programy do archiwizacji dokumentów B2B, programy do wymiany elektronicznych faktur, dostosowujemy aplikacje ERP do potrzeb EDI, oferujemy doradztwo oraz szkolenia z tego zakresu.

  www.edison.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 7145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Katowice Open

Zapraszamy na stronę turnieju BNP Paribas Katowice Open to rozgrywany od 2013 roku kobiecy turniej tenisowy w katowickim Spodku. BNP Paribas Katowice Open jest zaliczany do WTA International Series i skupia najlepsze tenisistki świata, które walczą o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat turnieju jego programu, towarzyszących imprez, uczestniczek, biletów (można zakupić je na stronie).

  www.bnpparibaskatowiceopen.com

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 6165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych - ZISO

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych posiada swą siedzibę w Stęszewie. Prowadzimy działalność w naszej branży od 1987 roku. Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w budynkach o rozmaitym przeznaczeniu. Realizujemy nasze usługi dla odbiorców prywatnych, deweloperów oraz instytucji państwowych. Zajmujemy się również planowaniem układów sieci wodno-kanalizacyjnych razem z przyłączami. Rozporządzamy akcesoriami i urządzeniami najwyższej jakości, dzięki czemu każde zlecenie możemy wykonywać rzetelnie oraz terminowo. O ile chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat propozycji, popatrz na naszą witrynę internetową.

  ziso.net.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 5824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Morison - Badanie sprawozdania finansowego

Usługę sprawozdawczości finansowej ACCOUNTING przygotowaliśmy w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń dla podmiotów, które prowadzą księgi rachunkowe we własnym zakresie ale potrzebują wsparcia : przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, oraz organizacji systemów rachunkowości, właściwym doborze polityki rachunkowości i bieżącym przekazywaniu danych umożliwiających podejmowanie bieżących i strategicznych decyzji kadrze menedżerskiej. Naszą rolą jest także wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

  www.morison.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 5364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 4529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Narty Włochy

Korty tenisowe Warszawa - Sporteum - szkoła tenisa, klub tenisowy i narciarski. Zapraszamy rodziców i dzieci - zajęcia z trenerami w grupach. W ofercie wyjazdy letnie i wyjazdy zimowe - półkolonie sportowe, obozy tenisowe na Mazurach i rodzinne obozy narciarskie (narty Włochy). Zajęcia sportowe, tenis, lato w mieście - zapraszamy na półkolonie w mieście. Szkółka tenisowa i szkółka narciarska Warszawa. Także przedszkole narciarskie w Warszawie.

  www.sporteum.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> obozy i kolonie >> 2965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 2144

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    MG Premium - dotacje unijne

MG Premium to bogata oferta doradztwa prawnego dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Firmom i przedsiębiorstwom pomagamy w tworzeniu umów, regulaminów oraz podczas negocjacji i windykacji. Klientom indywidualnym pomagamy w kwestiach związanych z prawem rodzinnym, karnym, czy spadkowym. Specjalizujemy się również w odszkodowaniach. W razie potrzeby uczestniczymy w sprawach sądowych. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.

  mgpremium.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 8735

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 122