TAG: ISO

Wyniki dla tagów Seo

1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 119
1.    Katowice Open

Zapraszamy na stronę turnieju BNP Paribas Katowice Open to rozgrywany od 2013 roku kobiecy turniej tenisowy w katowickim Spodku. BNP Paribas Katowice Open jest zaliczany do WTA International Series i skupia najlepsze tenisistki świata, które walczą o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat turnieju jego programu, towarzyszących imprez, uczestniczek, biletów (można zakupić je na stronie).

  www.bnpparibaskatowiceopen.com
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych - ZISO

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych posiada swą siedzibę w Stęszewie. Prowadzimy działalność w naszej branży od 1987 roku. Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w budynkach o rozmaitym przeznaczeniu. Realizujemy nasze usługi dla odbiorców prywatnych, deweloperów oraz instytucji państwowych. Zajmujemy się również planowaniem układów sieci wodno-kanalizacyjnych razem z przyłączami. Rozporządzamy akcesoriami i urządzeniami najwyższej jakości, dzięki czemu każde zlecenie możemy wykonywać rzetelnie oraz terminowo. O ile chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat propozycji, popatrz na naszą witrynę internetową.

  ziso.net.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 5824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Morison - Badanie sprawozdania finansowego

Usługę sprawozdawczości finansowej ACCOUNTING przygotowaliśmy w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń dla podmiotów, które prowadzą księgi rachunkowe we własnym zakresie ale potrzebują wsparcia : przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, oraz organizacji systemów rachunkowości, właściwym doborze polityki rachunkowości i bieżącym przekazywaniu danych umożliwiających podejmowanie bieżących i strategicznych decyzji kadrze menedżerskiej. Naszą rolą jest także wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

  www.morison.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Narty Włochy

Korty tenisowe Warszawa - Sporteum - szkoła tenisa, klub tenisowy i narciarski. Zapraszamy rodziców i dzieci - zajęcia z trenerami w grupach. W ofercie wyjazdy letnie i wyjazdy zimowe - półkolonie sportowe, obozy tenisowe na Mazurach i rodzinne obozy narciarskie (narty Włochy). Zajęcia sportowe, tenis, lato w mieście - zapraszamy na półkolonie w mieście. Szkółka tenisowa i szkółka narciarska Warszawa. Także przedszkole narciarskie w Warszawie.

  www.sporteum.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Fachowa motoryzacja

Instrukcje napraw i obsługi do wszystkich typów pojazdów. Nasza oferta to książki serwisowe cenionych wydawnictw wkł, auto i haynes. W sprzedaży również interfejsy diagnostyczne, komputery diagnostyczne, testery lakieru oraz narzędzia warsztatowe.

  motoryzacyjna.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    BACHEM tabliczki inwentarzowe

Zajmujemy się produkcją różnego typu tabliczek znamionowych. Nieustannie poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę oraz zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń.

  www.tabliczkiznamionowe.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 5598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ pompa Volvo

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabytkiem wysokiej jakości cylindrów hydraulicznych, zapraszamy do zakupów w firmie ZHS z Kobylanki. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Polecamy się właścicielom firm budowlanych, transportowych, a także rolnikom. Podstawowym zakresem naszej aktywności jest produkcja tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych cylindrów hydraulicznych. Trudnimy się także renowacją elementów hydrauliki siłowej. W sposób profesjonalny podejdziemy do naprawy modułów do maszyn budowlanych, rolnych, transportowych, leśnych i innych. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Więcej na stronie internetowej.

  www.zakladhydraulikisilowej.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.historiasiedemnastegowieku.net.pl

strona dotycząca historii polski XVII wieku, wojskowości Rzeczypospolitej, jej formacji wojskowych, znanych dowódców tego okresu, zawiera opisy bitew tej epoki, liczebności armii Rzeczypospolitej,zawiera opis wojny ze Szwecją 1626-1629,

  www.historiasiedemnastegowieku.net.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 119


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
      Dodaj stronę
      Dodaj link w wygryzanku
Panel Partnera:
      Rejestracja
      Przypomnij hasło

      Poleć nas !
      Materiały reklamowe
Kontakt:
      e-mail: kontakt@orx.pl
      Formularz Kontakt

      Zgłoś błąd na stronie
Copyright (c) 2004-2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone