TAG: ISO

Wyniki dla tagów Seo

1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 121
1.    Edison.pl - elektroniczna wymiana danych

Naszą specjalnością jest sektor elektronicznej wymiany danych (EDI). W branży jesteśmy obecni od roku 1996. Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań, które pozwalają na wymianę dokumentów elektronicznych pomiędzy międzynarodowymi partnerami biznesowymi. Oferujemy programy do archiwizacji dokumentów B2B, programy do wymiany elektronicznych faktur, dostosowujemy aplikacje ERP do potrzeb EDI, oferujemy doradztwo oraz szkolenia z tego zakresu.

  www.edison.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 7145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Katowice Open

Zapraszamy na stronę turnieju BNP Paribas Katowice Open to rozgrywany od 2013 roku kobiecy turniej tenisowy w katowickim Spodku. BNP Paribas Katowice Open jest zaliczany do WTA International Series i skupia najlepsze tenisistki świata, które walczą o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat turnieju jego programu, towarzyszących imprez, uczestniczek, biletów (można zakupić je na stronie).

  www.bnpparibaskatowiceopen.com
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych - ZISO

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych posiada swą siedzibę w Stęszewie. Prowadzimy działalność w naszej branży od 1987 roku. Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w budynkach o rozmaitym przeznaczeniu. Realizujemy nasze usługi dla odbiorców prywatnych, deweloperów oraz instytucji państwowych. Zajmujemy się również planowaniem układów sieci wodno-kanalizacyjnych razem z przyłączami. Rozporządzamy akcesoriami i urządzeniami najwyższej jakości, dzięki czemu każde zlecenie możemy wykonywać rzetelnie oraz terminowo. O ile chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat propozycji, popatrz na naszą witrynę internetową.

  ziso.net.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 5824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Morison - Badanie sprawozdania finansowego

Usługę sprawozdawczości finansowej ACCOUNTING przygotowaliśmy w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń dla podmiotów, które prowadzą księgi rachunkowe we własnym zakresie ale potrzebują wsparcia : przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, oraz organizacji systemów rachunkowości, właściwym doborze polityki rachunkowości i bieżącym przekazywaniu danych umożliwiających podejmowanie bieżących i strategicznych decyzji kadrze menedżerskiej. Naszą rolą jest także wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

  www.morison.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Narty Włochy

Korty tenisowe Warszawa - Sporteum - szkoła tenisa, klub tenisowy i narciarski. Zapraszamy rodziców i dzieci - zajęcia z trenerami w grupach. W ofercie wyjazdy letnie i wyjazdy zimowe - półkolonie sportowe, obozy tenisowe na Mazurach i rodzinne obozy narciarskie (narty Włochy). Zajęcia sportowe, tenis, lato w mieście - zapraszamy na półkolonie w mieście. Szkółka tenisowa i szkółka narciarska Warszawa. Także przedszkole narciarskie w Warszawie.

  www.sporteum.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Roletysklep.com.pl - Rolety

Sprzedajemy osłony do okien na wymiar. Każda pozycja w ofercie może zostać przez Państwa skonfigurowana, względem systemu montażu czy kolorystyki. Nie potrzebujecie Państwo nawet wiedzy technicznej, aby wybrać właściwe rolety. W decyzji pomogą nasze multimedialne, dostępne od ręki poradniki. Macie zatem Państwo pełną kontrolę nad wyglądem osłon. Po przekroczeniu kwoty 400 zł brutto każdy klient otrzymuje przesyłkę kurierską gratis.

  roletysklep.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> rolety >> 7472

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    BACHEM tabliczki inwentarzowe

Zajmujemy się produkcją różnego typu tabliczek znamionowych. Nieustannie poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę oraz zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń.

  www.tabliczkiznamionowe.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 5598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ pompa Volvo

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabytkiem wysokiej jakości cylindrów hydraulicznych, zapraszamy do zakupów w firmie ZHS z Kobylanki. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Polecamy się właścicielom firm budowlanych, transportowych, a także rolnikom. Podstawowym zakresem naszej aktywności jest produkcja tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych cylindrów hydraulicznych. Trudnimy się także renowacją elementów hydrauliki siłowej. W sposób profesjonalny podejdziemy do naprawy modułów do maszyn budowlanych, rolnych, transportowych, leśnych i innych. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Więcej na stronie internetowej.

  www.zakladhydraulikisilowej.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 121


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
      Dodaj stronę
      Dodaj link w wygryzanku
Panel Partnera:
      Rejestracja
      Przypomnij hasło

      Poleć nas !
      Materiały reklamowe
Kontakt:
      e-mail: kontakt@orx.pl
      Formularz Kontakt

      Zgłoś błąd na stronie
Copyright (c) 2004-2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone