TAG: ISO

Wyniki dla tagów Seo

1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 74
1.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Narty Włochy

Korty tenisowe Warszawa - Sporteum - szkoła tenisa, klub tenisowy i narciarski. Zapraszamy rodziców i dzieci - zajęcia z trenerami w grupach. W ofercie wyjazdy letnie i wyjazdy zimowe - półkolonie sportowe, obozy tenisowe na Mazurach i rodzinne obozy narciarskie (narty Włochy). Zajęcia sportowe, tenis, lato w mieście - zapraszamy na półkolonie w mieście. Szkółka tenisowa i szkółka narciarska Warszawa. Także przedszkole narciarskie w Warszawie.

  www.sporteum.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Fachowa motoryzacja

Instrukcje napraw i obsługi do wszystkich typów pojazdów. Nasza oferta to książki serwisowe cenionych wydawnictw wkł, auto i haynes. W sprzedaży również interfejsy diagnostyczne, komputery diagnostyczne, testery lakieru oraz narzędzia warsztatowe.

  motoryzacyjna.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.historiasiedemnastegowieku.net.pl

strona dotycząca historii polski XVII wieku, wojskowości Rzeczypospolitej, jej formacji wojskowych, znanych dowódców tego okresu, zawiera opisy bitew tej epoki, liczebności armii Rzeczypospolitej,zawiera opis wojny ze Szwecją 1626-1629,

  www.historiasiedemnastegowieku.net.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Metalpedia.pl - portal branży metalowej

Portal Metapledia.pl jest bogatą platformą kliencką, która oferuje kupującym szeroką gamę produktów metalowych, w skład których wchodzą złącza ciesielskie, pręty, kotwy budowlane, kołki, elementy mocujące, elementy maszyn, elementy manipulacyjne a także śruby, wkręty, nakrętki podkładki, gwoździe. W serwisie znajduje się asortyment wielu znanych i renomowanych firm. W tym wyjątkowym sklepie zaopatrzyć może się specjalista oraz amator majsterkowania. Natomiast dystrybutorzy wyrobów metalowych znajdą tutaj nowych klientów oraz fachową wiedzę zgromadzoną w udostępnionych słownikach, encyklopediach i poradnikach.

  www.metalpedia.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Salon Porcelany Sklep z porcelaną

Salon Porcelany Beaty Górki działa na rynku sprzedaży porcelany białej i malowanej od kilkunastu lat. Mamy praktyki w sprzedaży elementów porcelanowych, jakie zdobywamy od największych globalnych producentów. W naszym sklepie mogą zakupić Państwo porcelanę białą i kolorową nader wielu odmiennych fabrykantów. Posiadamy kompletne serwisy stołowe, cukiernice, naczynia do gotowania i pieczenia i wiele innych akcesoriów takich jak elementy ozdobne utworzone z wysoko gatunkowej porcelany. Specjalizujemy się w sprzedaży porcelany od wielu lat, wskutek czemu zdołają Państwo liczyć na właściwą obsługę. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną.

  www.sklep.salonporcelany.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    SwiatObrazu.pl

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl jest najstarszym i najczęściej odwiedzanym serwisem informacyjnym poświęconym fotografii i wideo. Zróżnicowana zawartość serwisu czyni go cennym źródłem informacji w dziedzinie multimediów dla użytkowników zaawansowanych i początkujących. www.SwiatObrazu.pl dostarcza każdego dnia najświeższe informacje: aktualności, testy, poradniki, wywiady, felietony. Jest organizatorem konkursów oraz warsztatów fotograficznych i wideo.

  http://www.swiatobrazu.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Portal przyjazny przedsiębiorcy

Portal przyjazny przedsiębiorcy. Skierowani jesteśmy przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych funduszami europejskimi oraz dotacjami, szkoleniami, prawem i systemami zarządzania. Naszym odbiorcą są również pracownicy samorządowi oraz rolnicy.

  http://eurofirma.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Znakowanie i etykietowanie produktów, kartonów - Coleman

Znakowanie, oznaczanie i etykietowanie,€“ znakowanie produktów jednostkowych i opakowań zbiorczych, etykietowanie kartonów i palet. Drukarki przemysłowe Markem-Imaje, datowniki termotransferowe SmartDate, drukarki etykiet CAB, aplikatory etykiet Avery Dennison. Potencjał naszych inżynierów oraz współpraca ze światowymi liderami w produkcji urządzeń znakujących pozwala nam sprostać aktualnym wymogom w zakresie znakowania i etykietowania.

  www.coleman.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 74


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
      Dodaj stronę
      Dodaj link w wygryzanku
Panel Partnera:
      Rejestracja
      Przypomnij hasło

      Poleć nas !
      Materiały reklamowe
Kontakt:
      e-mail: kontakt@orx.pl
      Formularz Kontakt

      Zgłoś błąd na stronie
Copyright (c) 2004-2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone